Sezon petanque w pełni

2 min read

Dużo działo się w miniony weekend na polskich bulodromach. Kto, gdzie stawał na podium?

Żywiecka majówka
1. Wojciech Grzybowski (Żywiecki Klub Boules), Dawid Balinka (Myślenicki KP)
2. Andrii Voloshko, Valentina Śliż
3. Szymon Kubiesa, Marcin Sternicki (Żywiecki Klub Boules) 

Majowe Kulanie (Góra)
1. Stanisław Stachnik, Janusz Grygorcewicz (KSP Oława)
2. Mirosław Molenda, Marek Pulut (Puenta Góra)
3. Edward Kołodziński (Liskowiak Lisków), Arkadiusz Tomaszewski (Puenta Góra)

Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Oława
1. Mateusz Wojna, Tomasz Grzelak (Sokół Wrocław)
2. Marek Maćkowiak, Leszek Złotowski (Śremski KP)
3. Paweł Pieprzyk, Łukasz Antczak (Sokół Wrocław)

Bydgoskie Bule
1. Zenon Kopciowski, Jan Neugebauer (Petanque Kaliska)
2. Tomasz Mackiewicz, Jędrzej Wyczling (UKS Petanque Subkowy)
3. Marek Drawc, Mateusz Nowak (KS Grom Pro-Petanque)

Żywiecka Majówka Dublety na Bis
1. Krystian Tyrlik, Marcin Sternicki (Żywiecki Klub Boules)
2. Wioletta Śliż, Marek Lach (Żywiecki Klub Boules)
3. Karol Szulc (ŚKP Carbon), Andrzej Śliż (Żywiecki Klub Boules)

O Puchar Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego w Bieruniu
1. Maja Dyjecińska (ŚKP Carbon), Daria Chmiel, Marcin Chmiel (Dębickie Bractwo Kulkowe)
2. Ewa Sajdok, Adrian Latkowski (ŚKP Carbon), Andrzej Antczak (ŚKP Carbon)
3. Patrycja Bugaj, Adam Gajda, Jacek Mitmański (ŚKP Carbon)

Turniej o Puchar Prezesa KS Petanque Oława
1. Marek Munikowski (SKF Sudety Boguszów-Gorce), Kamil Ladaczek (Sokół Wrocław)
2. Sergiusz Gądek, Piotr Wijas (SKF Sudety Boguszów-Gorce)
3. Konrad Broniecki, Marek Broniecki (Liskowiak Lisków)

IX Indywidualne Mistrzostwa Leszna:
1. Rafał Grzelczak (Sokół Wrocław),

2. Przemysław Broniek (UPKS Bula Kalonka),

3. Kazimierz Urbaniak (Dęby Wałbrzych).

X Mistrzostwa Leszna pod patronatem Prezydenta m. Leszna
1. Kazimierz Urbaniak, Kazimierz Jacak (Dęby Wałbrzych),

2. Łukasz Antczak, Tomasz Grzelak (Sokół Wrocław),
3. Georges Burtin (KSP Broen Dzierżoniów), Krystian Maćkowiak (Leszczynko Leszno).

Mistrzostwa Dębicy (triplety)
1. Marcin Chmiel, Daria Chmiel, Krzysztof Słota (wszyscy Dębickie Bractwo Kulkowe),

2. Kamil Ladaczek (Sokół Wrocław), Grzegorz Ladaczek (Sokół Wrocław), Rafał Jasiński (KSP Oława),
3. Szymon Teufel (Myślenicki KP), Tomasz Lipczyński (Sokół Wrocław), Kacper Teufel (Sokół Wrocław).

Mistrzostwa Dębicy (dublety)
1. Małgorzata Wolak (Białostocki KP), Sebastian Domanus (Myślenicki KP),
2. Rafał Jasiński (KSP Oława), Tomasz Lipczyński (Sokół Wrocław),
3. Kacper Teufel (Sokół Wrocław), Szymon Teufel (Myślenicki KP).

Źródło: https://www.facebook.com/polska.petanque/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Portal nieolimpijskie.pl redagowany jest we współpracy z Wyższą Szkołą Handlową we Wrocławiu i finansowany ze środków Modern Sport Foundation
MS Foundation WSH Wroclaw

Partnerem portalu nieolimpijskie.pl jest:
Bissole