Torowe Mistrzostwa Polski we Wrotkarstwie Szybkim

1 min read

Torowe Mistrzostwa Polski we Wrotkarstwie Szybkim odbyły się od 11 do 13 września 2020 roku na torze wrotkarskim w Dusznikach Zdrój. W zawodach wystartowało ponad 350 zawodników z całej Polski, z ponad 20 klubów! Wydarzenie cieszyło się dużą popularnością wśród widzów na miejscu jak również tych, którzy śledzili je w internecie dzięki relacji online.

Równolegle z Mistrzostwami Polski zostały rozegrane ogólnopolskie zawody dla dzieci „Dzieciaki na medal”.

To były 3 pełne dni sportowych zmagań, rywalizacji, wielu emocji i pozytywnej energii.

Niezmiernie cieszy nas, że oprócz tradycyjnie mocnych klubów od lat zdobywających medale, że coraz mocniejsze są na wrotkarskiej mapie kluby powstałe stosunkowo niedawno – UKS Zwoleń Team i Skate Team Kowalów sporo namieszały w walce o medale – brawo! Pierwsze medale MP oraz mnóstwo miejsc na podium również dla Akademii Sportowego Rozwoju Natalii Czerwonki! Medale wśród dzieci również dla Rollrunners z Poznania i Crazy Sport z Warszawy – gratulujemy!

Dziękujemy klubowi UKS Orlica Duszniki-Zdrój za świetną organizację zawodów, sędziom za ciężką pracę, trenerom za świetne przygotowanie zawodników, rodzicom i pozostałym kibicom za gorący doping i stworzoną atmosferę, a wszystkim zawodnikom za wielkie emocje i sportową walkę!

Wszystkie wyniki są dostępne w aplikacji: kliknij TUTAJ.

Galerie zdjęć znajdziecie w wydarzeniu: kliknij TUTAJ.

(źródło: PZSW)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Portal nieolimpijskie.pl redagowany jest we współpracy z Wyższą Szkołą Handlową we Wrocławiu i finansowany ze środków Modern Sport Foundation
MS Foundation WSH Wroclaw

Partnerem portalu nieolimpijskie.pl jest:
Bissole