Dyski, frisbee, ultimate! Już w weekend we Wrocławiu

1 min read

Latające dyski ponownie we Wrocławiu – już w najbliższy weekend 29.02. – 01.03.2020 odbędą się X HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI ULTIMATE. Pierwsza edycja imprezy odbywała się w 2011 także we Wrocławiu i zagrało na niej 16 zespołów.

Pod balonem nowego obiektu sportowego Ślęzy na Kłokoczycach zagra łącznie 36 drużyn z całej Polski. Zespoły rywalizować będą w kategorii mieszanej (mixed).

Do grona faworytów z pewnością zaliczymy wrocławskie FLOW oraz aktualnych mistrzów Polski i Europy, drużynę mJah z Warszawy. Sobotnie zmagania to rywalizacja grupowa, w niedzielę mecze rozgrywane będą w systemie pucharowym.  Finał planowany jest na godzinę 15.10 w niedzielę. Organizatorami imprezy są: Polskie Stowarzyszenie Graczy Ultimate oraz Duch Gry Stowarzyszenie Graczy Ultimate. Przyjdź i poznaj ultimate. Emocji i sportowej rywalizacji na najwyższym poziomie z pewnością nie zabraknie. Wstęp bezpłatny.

Więcej informacji na wydarzeniu i stronie fb:

wydarzenie.

strona organizatora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Portal nieolimpijskie.pl redagowany jest we współpracy z Wyższą Szkołą Handlową we Wrocławiu i finansowany ze środków Modern Sport Foundation
MS Foundation WSH Wroclaw

Partnerem portalu nieolimpijskie.pl jest:
Bissole