Bissole – nowy partner PKSN

2 min read

Wrocławskie biuro Bissole Business Travel partnerem Polskiego Komitetu Sportów Nieolimpijskich.

Wrocławskie biuro Bissole Business Travel powstało w roku 2005. Dzięki przez lata zdobywanemu doświadczeniu jest ekspertem w obsłudze rynku business travel, przede wszystkim w rezerwacji biletów lotniczych, hoteli i wynajmie aut i wielu innych usług. To co jest największą zaletą biura i co podkreślają wszyscy klienci biura, to:

  • kompleksowość usług i rozliczeń,
  • bardzo profesjonalna i fachowa obsługa i doradztwo,
  • a przede wszystkim opieka nad klientami i help desk w nagłych wypadkach dostępny 24/7.

 Z usług Bissole korzysta bardzo wiele firm, przede wszystkim z Dolnego Śląska, ale i z całej Polski. Z każdym swoim kontrahentem wszelkie warunki współpracy Bissole  zawsze ustala indywidualnie, uwzględniając jego potrzeby, wymagania i potencjał. Nadążając za rosnącymi oczekiwaniami rynku oraz nowościami technologicznymi, Bissole wprowadza do swojej pracy nowe, specjalistyczne systemy rezerwacyjne czy księgowe, dzięki czemu ma np. dostęp do pełnej oferty lotniczej i wielu dedykowanych dla biur podróży systemów hotelowych, pozwalających uzyskać bardzo dobre ceny.

Z pełnym zaangażowaniem i w pełni profesjonalnie Bissole zajmuje się także organizacją różnego rodzaju wyjazdów motywacyjnych, integracyjnych dla firm i podróży indywidualnych „szytych na miarę”. Są to zarówno krótkie wyjazdy szkoleniowe w Polsce, jak i tematyczne programy po całej Europie, wyjazdy na wielkie imprezy sportowe oraz egzotyczne wyprawy w najdalsze zakątki świata.

Bissole Business Travel to zaufany partner, wykonujący swoją pracę rzetelnie, zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami, posiadający wszelkie niezbędne do prowadzenia działalności dokumenty i zabezpieczenia oraz liczne referencje od swoich klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Portal nieolimpijskie.pl redagowany jest we współpracy z Wyższą Szkołą Handlową we Wrocławiu i finansowany ze środków Modern Sport Foundation
MS Foundation WSH Wroclaw

Partnerem portalu nieolimpijskie.pl jest:
Bissole