I HALOWE ZAWODY WROTKARSKIE O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA GOSTYNINA

3 min read

W piątek (26 marca br. w godz. 19:00-21:30) w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyły się „I Halowe Zawody Wrotkarskie o Puchar Burmistrza Miasta Gostynina” (bez udziału publiczności, w ścisłym reżimie sanitarnym) o zasięgu ogólnopolskim zorganizowane przez Uczniowski Klub Sportowy Zwoleń-Team.
W zawodach wzięło udział blisko 80 licencjonowanych rolkarzy
(z zaświadczeniami z Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich):
– z Klubu Sportowego Jastrzębie Bydgoszcz,
– z WTŁ STEGNY (Warszawa),
– z ROLLSCHOOL (Warszawa),
– z Night Skating Team (Toruń),
– z UKS Orlica Duszniki Zdrój,
– z Wrocławia,
– z Warszawy,
– z Fundacji CRAZY-SPORT (Warszawa),
– z Gostynina, gminy Gostynin,
– z UKS Zwoleń-Team.

Młodych sportowców powitał organizator zawodów Łukasz Flejszer, kierując do zawodników słowa otuchy, dobrej rywalizacji sportowej.

WYNIKI:

FINAŁ Wyścigu 1 pętla rocz. 2015 i młodsi

1 miejsce – Maja Iwańska (UKS Z-T) / Kornel Filarski (KS JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ)

2 miejsce – Alicja Paźgier (UKS Z-T) / Tadeusz Gruszka (WARSZAWA)

3 miejsce – Hanna Grzegorczyk (UKS Z-T) / Mateusz Michalski (UKS Z-T)

FINAŁ Wyścigu 2 pętle rocz. 2013-2014

1 miejsce – Natalia Iwańska (UKS Z-T) / Aleksander Zabłotny (UKS Z-T)

2 miejsce – Maria Tyrajska (UKS Z-T) / Milan Machała (UKS Z-T)

3 miejsce – Jagoda Budzyńska (UKS Z-T) / Jan Budzyński (UKS Z-T)

FINAŁ Wyścigu 3 pętle rocz. 2011-2012

1 miejsce – Marika Filarska (KS JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ) / Marek Motała (UKS Orlica Duszniki Zdrój)

2 miejsce – Hanna Lisiecka (FUNDACJA CRAZY-SPORT Warszawa) / Maciej Paluch (FUNDACJA CRAZY-SPORT Warszawa)

3 miejsce – Kalina Kijak (KS JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ) / Wojciech Motała (UKS Orlica Duszniki Zdrój)

FINAŁ Wyścigu 4 pętle rocz. 2009-2010

1 miejsce – Nadia Machała (UKS Z-T) / Tymon Piątek (UKS Orlica Duszniki Zdrój)

2 miejsce – Zuzanna Grzelecka (UKS Z-T) / Mikołaj Milewski (FUNDACJA CRAZY-SPORT Warszawa)

3 miejsce – Agata Sobiecka Sobiecka (UKS Z-T) / Mikołaj Wojewoda (FUNDACJA CRAZY-SPORT Warszawa)

FINAŁ Wyścigu 5 pętli rocz. 2007-2008
1 miejsce – Natalia Sarzała (UKS Z-T) / Michał Pawłowski (UKS Z-T)

2 miejsce – Michalina Zalewska (UKS Z-T) / Wiktor Sobiecki (UKS Z-T)

3 miejsce – Amelia Kowalczyk (UKS Z-T) / Piotr Hypszer (UKS Z-T)

FINAŁ Wyścigu 6 pętli rocz. 2005-2006

1 miejsce – Klaudia Tyszkiewicz (UKS Z-T) / Oskar Berliński (UKS Z-T)

2 miejsce – Amelia Hypszer (UKS Z-T) / Szymon Śniechowski (UKS Z-T)

3 miejsce – Julia Grobelska (UKS Z-T) / Mateusz Zabłotny (UKS Z-T)

FINAŁ Wyścigu między przeszkodami „blade cross” – w kat. 2011 i młodsi zawodnicy
1 miejsce – Maciej Paluch (Fundacja CRAZY SPORT Warszawa)

2 miejsce – Marek Motała (UKS Orlica Duszniki Zdrój)

3 miejsce – Wojciech Motała (UKS Orlica Duszniki Zdrój)

4 miejsce – Igor Zalewski (WTŁ STEGNY Warszawa)

FINAŁ Wyścigu między przeszkodami „blade cross” – w kat. 2007-2010
1 miejsce – Wiktor Sobiecki (UKS Z-T)

2 miejsce – Michalina Zalewska (UKS Z-T)

3 miejsce – Michał Pawłowski (UKS Z-T)

4 miejsce – Natalia Sarzała (UKS Z-T)

Na podsumowanie zmagań wszyscy uczestnicy otrzymali oryginalne medale z nadrukiem wydarzenia, dyplomy za udział, słodkości, pluszaki, a najlepsze trójki z każdej kategorii zostały nagrodzone pucharami i gadżetami.
Bardzo serdecznie Wam wszystkim dziękuję, przyczyniliście się do tego ogromnego sukcesu organizacyjnego. Dziękuje dziesiątkom osób, zawodnikom, którzy wykazali ogromne zaangażowanie i poświęcili swój prywatny czas, przede wszystkim z miłości do dyscypliny. Poprzez Waszą pracę, siłę i wytrwałość jesteśmy w stanie osiągnąć wielkie rzeczy dla naszego sportu” – podsumowywał Łukasz Flejszer.

(źródło: Polski Związek Sportów Wrotkarskich)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal nieolimpijskie.pl redagowany jest we współpracy z Wyższą Szkołą Handlową we Wrocławiu i finansowany ze środków Modern Sport Foundation
MS Foundation WSH Wroclaw

Partnerem portalu nieolimpijskie.pl jest:
Bissole