Podsumowanie ALMMA 192 Bydgoszcz

3 min read

Podsumowanie ALMMA 192 Bydgoszcz

Klasyfikacja generalna
1. Poland Top Team Grudziądz 2 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
2. Zenith Vera Łódź 1 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
3. West Coast Team Świnoujście 2 x złoto – 0 x srebro – 1 x brąz
4. MMA Witkowo 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
4. Żarski Klub Sportów Walki 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz

Turniej Ograniczona Formuła Senior OPEN
1. Dreczkowski Michał (Strefa Sztuk Walki Mogilno)
2. Kujtkowski Jacek (Poland Top Team Grudziądz )
3. Grzegorzewski Mateusz (Zenith Vera Łódź)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg
1. Sura Nikodem – (West Coast Team Świnoujście)
2. Bergman Michał (Zenith Vera Łódź)
3. Janikowski Damian (Centrum Sztuk Walki Chojnice)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg
1. Klasa Kacper (Baltic Fighters Gdańsk )
2. Just Mariusz (Copacabana Piotrków Trybunalski)
3. Mrozowski Kamil (Team Fighting Zielona Góra)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg
1. Wieliczko Adrian (Ronin Gold Team Koszalin)
2. Arent Kacper (Golden Dragon Bydgoszcz )
3. Jachyra Jakub (Streffa Fight Team Lubin)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 66 kg
1. Monarcha Wojciech (MMA Witkowo )
2. Pacholski Jakub (Gameness Team)

Turniej Junior do 77 kg
1. Walczykiewicz Jakub (Zenith Vera Łódź)
2. Karaczun Wiktor (Karaczun Team Szczecin)
3. Urban Szymon (Murowana Goślina Team )

Turniej Junior do 70 kg
1. Fornalski Kacper (Streffa Fight Team Lubin)
2. Kazimierczak Jakub (Zenith Vera Łódź)
3. Kopiński Nicolas ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)

Turniej Junior do 66 kg
1. Blaszyński Nikodem (MMA Witkowo )
2. Leja Kamil (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
3. Strzelczyk Oskar (MMA Czarni Słupsk )

Turniej Junior do 61 kg
1. Didaev Usman (Poland Top Team Grudziądz )
2. Ćwikliński Oskar (Poland Top Team Grudziądz )
3. Rowgiejsza Jerzy (Streffa Fight Team Lubin)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg
1. Błażejczyk Rafał (Żarski Klub Sportów Walki)
2. Daroszewski Mateusz (Golden Dragon Bydgoszcz )

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg
1. Krąż Sebastian ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)
2. Kownacki Wojtek ( XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)
3. Kosiński Bartosz (West Coast Team Świnoujście)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg
1. Bednarz Kazimierz (Maku Gym)
2. Przybylak Oskar (Ankos Zapasy Poznań )
3. Zakrzewski Daniel (Zenith Vera Łódź)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg
1. Manikowski Łukasz (Poland Top Team Grudziądz )
2. Studziński Krystian (Malinowski Team)
3. Maślewski Kamil (Poland Top Team Grudziądz )

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg
1. Miastkowski Nikodem  (MMA Czarni Słupsk )
2. Haiwko Michał (Sporty Walki Piła)

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg
1. Krogulec Bartosz (West Coast Team Świnoujście)
2. Majewski Szymon (Berserker’s Team Barlinek)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 57 kg
1. Chabiniak Dominika (Żarski Klub Sportów Walki)
2. Zykowa Vira (Ankos Zapasy Poznań )

Turnieje BJJ No Gi

Turniej BJJ No Gi Kobiety do 57 kg

1.  Małecka Wiktoria (XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)
2.  Kmiecik Iza (XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)
3.  Weitz Monika (XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 66 kg
1. Strzelczyk Oskar (MMA Czarni Słupsk)
2. Chełmowski Łukasz (Fight Academy Bydgoszcz)
 
Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 70 kg
1.  Jarocki Filip (Malinowski Team)
2. Wiszniewski Filip (XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)
3.  Lewandowski Angelo (XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 77 kg
1.  Trepiński Paweł (XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)
2. Posuniak Grzegorz (Streffa Fight Team Lubin)
3. Podybajło Oliwer (Dragon Fighter)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy do 84 kg
1.  Drążek Mikołaj (XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)
2. Metelski Jonasz (Kohorta Poznań)
3. Leśniak Adrian (Klub Sportowy Husaria Bydgoszcz)

Turniej BJJ No Gi Białe Pasy OPEN
1.  Bracha Hubert (Espandon Bydgoszcz)
2. Kontny Krzysztof (Klub Sportowy Husaria Bydgoszcz)
3. Rassmus Przemysław (Espandon Bydgoszcz)

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 70 kg
1.  Błoński Adrian (Dragon Fighter)
2. Miastkowski Nikodem (MMA Czarni Słupsk)

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 77 kg
1.  Miaskowski Patryk (Espandon Bydgoszcz)
2. Lubiński Piotr (XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)

Turniej BJJ No Gi Kolorowe Pasy do 84 kg
1.  Koch Przemysław (XYZ Fighting Division MMA Bydgoszcz)
2. Hec Adam (MMA Czarni Słupsk)

(źródło i zdjęcie: ALMMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal nieolimpijskie.pl redagowany jest we współpracy z Wyższą Szkołą Handlową we Wrocławiu i finansowany ze środków Modern Sport Foundation
MS Foundation WSH Wroclaw

Partnerem portalu nieolimpijskie.pl jest:
Bissole