Sumo: Pierwszy Puchar za nami – Dębica 2021

1 min read

Gospodarzem pierwszej w roku 2021 imprezy krajowej była Dębica. Rozegrano tu Puchar Polski Seniorów, Seniorek, Juniorów i Juniorek w Sumo.

Rywalizacja była zacięta, a walki toczyły się w duchu fair play. Wspólne spotkanie podczas turnieju było również okazją do uroczystych podziękowań i pożegnania dwójki zawodników, którzy zakończyli karierę sportową i zapisali się złotymi zgłoskami na kartach historii Polskiego Związku Sumo – Karoliny Pieprzak i Damiana Ochała.

Otrzymali z rąk Prezesa Zarządu – Dariusza Rozuma – listy z podziękowaniami za osiągnięte wysokie rezultaty sportowe w postaci medali ME, MP i postawę godną naśladowania, a także zostali uhonorowani złotymi odznakami PZSumo oraz dostali pluszowe misie ubrane w pasy mawashi wraz z zekkenami zawierającymi ich imiona i nazwiska. List gratulacyjny, złotą odznakę i upominek otrzymał również trener wyżej wymienionych zawodników – Ryszard Prokop (LUKS Syrena) z Podkarpacia.

(źródło i zdjęcie: pzsumo.org)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Portal nieolimpijskie.pl redagowany jest we współpracy z Wyższą Szkołą Handlową we Wrocławiu i finansowany ze środków Modern Sport Foundation
MS Foundation WSH Wroclaw

Partnerem portalu nieolimpijskie.pl jest:
Bissole