Kowalski i Czapnik obronili tytuły

1 min read

Antoni Kowalski Mistrzem Polski w Snookerze w kategorii do lat 16!!! Wielkie brawa za obronę tytułu!

Drugie zaszczytne miejsce zajął Krzysztof Czapnik, tegoroczny Mistrz Polski U12. Brawo, Krzysztof!
Na trzecim miejscu uplasowali się Sebastian Milewski oraz Jakub Makowski. Gratulacje!
Najwyższy brejk wykonał Antoni Kowalski.
Wszystkim finalistom i uczestnikom serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy za udział w zawodach!
Podziękowania dla klubu 147 Break Zamieniecka za organizację turnieju oraz wielkie podziękowania dla sędziów Mateusza Rusina SG i Jana Sękowskiego za przygotowanie zawodów oraz sprawny nadzór nad rozgrywkami.

Krzysztof Czapnik, o którym mowa była powyżej został Mistrzem Polski w Snookerze w kategorii do lat 12!!! Wielkie brawa za obronę tytułu!
Drugie zaszczytne miejsce zajął Michał Szubarczyk.
Na trzecim miejscu uplasowali się Witold Bystrzycki oraz Jakub Zakrzewski.
Najwyższego brejka wykonał Krzysztof Czapnik.

Podziękowania dla klubu 147 Break Zamieniecka za organizację turnieju oraz dla sędziów Mateusza Rusina SG i Jana Sękowskiego za sprawne przeprowadzenie zawodów.