Puchar Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu

1 min read

Puchar Polski Wojsko Polskie i Służb Mundurowych w Kickboxingu, Krynica Zdrój  06-08.03.2020 – Klasyfikacja drużynowa, najlepsi zawodnicy:

W klasyfikacji drużynowej w Pucharze Polski zwyciężyła Reprezentacja Polska Policja (zwycięski puchar odebrał Daniel Grzyb), drugie miejsce zajęła drużyna 18 Dywizja Zmechanizowana a trzecie Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia im. gen. J. Bema Toruń.
Najlepszą zawodniczką turnieju została Ewa Dobosz Bulanda (Reprezentacja Polskiej Policji), a najlepszym zawodnikiem Adrian Durma (KM PSP Elbląg).

(źródło: Polski Związek Kickboxingu)