W miniony weekend 29.02-01.03.2020 zakończyły się ostatnie zawody sprinterskie na śniegu w sezonie 2019/2020. W Sportgastein spotkali się zawodnicy z Austrii, Włoch, Niemiec, Szwajcarii, Czeskiej Republiki, Słowacji, Węgier i liczna grupa zawodników z Polski.
W kategorii 4Dogs-1 złoto wywalczył Mikołaj Włodarczyk, Paweł Lenart zajął 10 pozycję, Waldemar Stawowczyk 11 pozycję, Natalia Lenart 12 a Anna Kostrzanowska zajęła 15 pozycję w tej kategorii. Anna Kostrzanowska otrzymała nagrodę Fair Play za pomoc innej zawodniczce mającej problemy na trasie.
W kategorii 6Dogs-1 najlepszym z Polaków był Zbyszek Kunert zdobywając srebrny medal a zaraz za nim na podium z brązowym medalem stanął Mikołaj Włodarczyk.
W kategorii CC Veteran Waldemar Stawowczyk wystartował ze swoim 13 letnim grenlandem zajmując piątą lokatę.
W kategorii SJ3-2Dog wystartował nasz V-ce Prezes ds. Sportu Rafał Śmiałkowski zajmując 3 lokatę.
W kategorii 8Dogs-2 Mirek Waśkowski zdobył złoty medal pokazując wszystkim jak można panować nad ósemką psów grenlandzkich.
Z powody kontrowersyjnej decyzji Głównego Weterynarza zawodów (jednocześnie startującego na zawodach w kategorii 2Dogs-3) zdyskwalifikowani zostali Mateusz i Alicja Surówka.