Klaudia Iwańska i Armand Fazullin Mistrzami Polski

3 min read

Wczoraj w Rumii zakończyły się Mistrzostwa Polski FTS w 10 tańcach. Mistrzami na rok 2020 w kategorii par dorosłych zostali Klaudia Iwańska i Armand Fazullin z SKT PASJA Kraków! Gratulujemy!

Finaliści w kategorii par dorosłych:

1. miejsce: Fazullin Armand – Iwańska Klaudia SKT PASJA – Kraków
2. miejsce: Kurzawa Dawid – Anuszkiewicz Kamilla AMBER – Kołobrzeg
3. miejsce: Kloskowski Maciej – Ziętowska Nikola FALA – Sopot
4. miejsce: Kukliński Filip – Kuklińska Michalina CONTRA SPORT – Warszawa
5. miejsce: Walisiak Przemysław – Preś Katarzyna STREFA TAŃCA – Warszawa
6. miejsce: Buczyński Hubert – Butko Viana CLASSIC DANCESPORT – Warszawa.

Pozostali finaliści:

JUNIORZY:
1. Tygielski Radosław Kajetan – Kruger Julia CONTRA SPORT – Warszawa
2. Stawowy Mateusz – Silva Sara ST ELITA – Kraków
3. Grunt Wiktor – Klimek Alina PROGRESS – Kwidzyn
4. Skrzypczak Piotr – Kowalik Pola AMBER – Kołobrzeg
5. Olejarz Tymon – Nowak Weronika DANCE ACADEMY – Bydgoszcz
6. Szczepaniak Kamil – Kmiecik Wiktoria CORTE DANCE PROGRESS – Warszawa
MŁODZIEŻ:
1. Haftka Paweł – Grzęska Oliwia TKS DANCE&DANCE – Toruń
2. Greczyński Kacper – Billings Nicole AMBER – Kołobrzeg
3. Krupa Mateusz – Nonko Oleksandra PM – Lubin
4. Tarach Kamil – Buczyńska Michalina CORTE DANCE PROGRESS – Warszawa
5. Raputa Kacper – Tylek Wiktoria ST ELITA – Kraków
6. Plak Karol Tomasz – Wisełka Aleksandra Anna CLASSIC DANCESPORT – Warszawa
MŁODZIEŻ STARSZA:
1. Kurzawa Dawid – Anuszkiewicz Kamilla AMBER – Kołobrzeg
2. Greczyński Kacper – Billings Nicole AMBER – Kołobrzeg
3. Raputa Kacper – Tylek Wiktoria ST ELITA – Kraków
4. Buczyński Hubert – Butko Viana CLASSIC DANCESPORT – Warszawa
5. Smoliński Konrad – Król Ewelina MAGIC – Zielona Góra
6. Sołtys Dawid – Nowina-Konopka Aleksandra STREFA TAŃCA – Warszawa
DOROŚLI:
1. Fazullin Armand – Iwańska Klaudia SKT PASJA – Kraków
2. Kurzawa Dawid – Anuszkiewicz Kamilla AMBER – Kołobrzeg
3. Kloskowski Maciej – Ziętowska Nikola FALA – Sopot
4. Kukliński Filip – Kuklińska Michalina CONTRA SPORT – Warszawa
5. Walisiak Przemysław – Preś Katarzyna STREFA TAŃCA – Warszawa
6. Buczyński Hubert – Butko Viana CLASSIC DANCESPORT – Warszawa
SENIORZY I:
1. Kucharczyk Tomasz – Kucharczyk Róża CORTE DANCE PROGRESS – Warszawa
2. Markowski Wojciech – Damasevich Natallia BLACK DANCE – Gdańsk
3. Turkiewicz Jarosław – Karasiewicz Monika BLACK DANCE – Gdańsk
4. Salgado Roberto – Górska Katarzyna LATINO CAFE – Gdynia
5. Puchkov Yuriy – Puchkova Tatsiana SKT PASJA – Kraków
6. Maćkowiak Mateusz – Maćkowiak Katarzyna BLACK DANCE – Gdańsk
SENIORZY II:
1. Kucharczyk Tomasz – Kucharczyk Róża CORTE DANCE PROGRESS – Warszawa
2. Budyś Mariusz – Budyś Monika PROGRESS – Kwidzyn
3. Szar Jarosław – Szar Katarzyna JANTAR – Elbląg
4. Dziurawiec Mariusz – Dziurawiec Agnieszka JANTAR – Elbląg
5. Tomczak Rafał – Tomczak Barbara JANTAR – Elbląg
6. Szumczyk Roman – Łapińska-Szumczyk Sylwia BLACK DANCE – Gdańsk
7. Biernacki Andrzej – Biernacka Ewa FOCUS – Olsztyn
SENIORZY III:
1. Cichy Mieczysław – Cichy Ewa TKS CREATIVE DANCE – Rumia
2. Jankowski Wiesław – Jankowska Maria JANTAR – Elbląg
3. Guzikowski Marek – Guzikowska Joanna FOCUS – Olsztyn
4. Doering Dariusz – Doering Wioletta THE BEST – Gdańsk
5. Kowalski Zbigniew – Kowalska Maria FOCUS – Olsztyn
6. Marecki Stanisław – Marecka Wisława PROGRESS – Kwidzyn
7. Pestka Mirosław – Pestka Ewa PROGRESS – Kwidzyn
SENIORZY IV:
1. Cichy Mieczysław – Cichy Ewa TKS CREATIVE DANCE – Rumia
Wszystkim parom serdecznie gratulujemy, a już za dwa tygodnie widzimy się w Koninie na Mistrzostwach Polski FTS w tańcach latynoamerykańskich

(źródło i zdjęcie: Federacja Tańca Sportowego)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal nieolimpijskie.pl redagowany jest we współpracy z Wyższą Szkołą Handlową we Wrocławiu i finansowany ze środków Modern Sport Foundation
MS Foundation WSH Wroclaw

Partnerem portalu nieolimpijskie.pl jest:
Bissole