MP i PP Seniorów

1 min read

Trzy razy NAJ! Tak brzmiała by recenzja dwudniowego zlotu Starszaków gdybym musiał zawrzeć ją w trzech słowach. Najwyższa frekwencja, bo zagrały rekordowe 34 pary.

Najlepsze warunki sportowe, bo zagraliśmy na niemal identycznych 26 stołach, świeżo przygotowanych przez Michała Lichodziejewskiego, i najwyższe – nagrody, bo zwycięska para Śpiewak / Olbromski wzbogaciła się o 2000 zł. Dla Mnie i Malinki przypadł okrągły 1000, a po 500 przytulili Maciek Trudnowski / Krystian Wyszczelski oraz Tomasz Młodziński i Kamil Kapołka. Ośmio i dziewięcio drużynowe grupy spowodowały, że walki tego dnia było naprawdę dużo, a sobotni wieczór zakończył festiwal pizzy przygotowanych przez DOORSO.

Niedziela jak zwykle rozpoczęła się lekkim zmęczeniem i sennością. Najlepiej i najskuteczniej wybudzili się Artur Zasztowt i Romek Wasilewski zdobywając tytuł Mistrzów Polski, pokonując w finale Grzegorza Modrzejewskiego i Tomka Bitnera 6:3. Na trzecim miejscu na podium znaleźli się Przemek Śpiewak / Rafał Olbromski oraz Piotr Garus i Filip Kraupe.

Odhaczając w kalendarzu bilardowym pierwszy w tym sezonie rozegrany turniej Old Boy, serdecznie zapraszam już za miesiąc do udziału w kolejnych turniejach, tym razem z podziałem na kategorie wiekowe.

Wyniki:

Puchar Polski Seniorów w Parach 2020

Mistrzostwa Polski Seniorów w Parach 2020

Ze sportowym pozdrowieniem
Krzysztof Gardjas

(źródło i zdjęcia: bilard-sport.pl)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal nieolimpijskie.pl redagowany jest we współpracy z Wyższą Szkołą Handlową we Wrocławiu i finansowany ze środków Modern Sport Foundation
MS Foundation WSH Wroclaw

Partnerem portalu nieolimpijskie.pl jest:
Bissole