Puchar Polski w Taekwon-Do znów w Nowej Rudzie

2 min read

Od 28 lutego do 1 marca w Nowej Rudzie rozgrywane będą zawody Pucharu Polski seniorów i juniorów w Taekwon-Do. Wydarzenie odbędzie się w Hali CTS, przy ul. Kłodzkiej 16 w Nowej Rudzie Słupcu, a gospodarzem wydarzenia będzie Klub Taekwon-Do ITF Nowa Ruda.

Zawody otrzymały wsparcie Urzędu Miasta Nowa Ruda i Starostwa Powiatowego w Kłodzku. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Pan Tomasz Kiliński – Burmistrz Miasta Nowa Ruda.

Rejestracja klubów biorących udział w w/w pucharze rozpocznie się od dnia 24.01.2020. Zamknięcie rejestracji nastąpi 24.02.2020.

Startowe w wysokości 70 zł za zawodnika należy wpłacić na konto Polskiego Związku Taekwon-Do w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A., nr 87 1930 1709 2001 0006 3366 0001, w nieprzekraczalnym terminie do 24.02.2020r.

Zawodnicy startujący w Pucharze Polski Juniorów i Pucharze Polski Seniorów (dwie różne kategorie wiekowe) muszą uiścić startowe za oba starty.

Do czasu opłacenia startowego zawodnicy przebywają na tzw. liście oczekujących. Jeżeli do danego terminu nie zostanie opłacone startowe zawodnicy nie będą mogli wziąć udziału w zawodach. Startowe nie będzie zwracane w przypadku, gdy zawodnik nie dojedzie.

Dla celów organizacyjnych osoby, które na ostatni moment będą robiły, przelewy proszone są o przesłanie e-mailem potwierdzenia wpłaty na adres e-mail związku: info@pztkd.lublin.pl. Niemniej jednak zachęcamy do uiszczania wpłat wcześniej i nie czekania na ostatni moment.

Zawodnicy, Trenerzy i Sędziowie biorący udział w zawodach muszą mieć wykupione roczne licencje zawodnicze Polskiego Związku Taekwon-Do.

Zgłoszenia do zakwaterowania i wyżywienia prosimy przesyłać na załączonym zgłoszeniu w nieprzekraczalnym terminie 24.02.2019 (poniedziałek), do godziny 12:00 bezpośrednio do Kol. Romana Lewickiego E-mail: roman.lewicki@tauron-dystrybucja.pl Telefon: 601754911

Prosimy pamiętać przy rejestracji zawodników, o rejestracji trenerów i sędziów reprezentujących klub.Prosimy również pamiętać, że na komisji wagi muszą stawić się wszyscy zawodnicy nawet ci którzy nie startują w konkurencji walk. Zawodnicy którzy się nie pojawią na wadze będą wykreślani z drabinek.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek wątpliwości prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny z biurem PZTKD.
Więcej informacji o Pucharze Polski przeczytać można w komunikacie zawodów.

(źródło: PZTKD)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Portal nieolimpijskie.pl redagowany jest we współpracy z Wyższą Szkołą Handlową we Wrocławiu i finansowany ze środków Modern Sport Foundation
MS Foundation WSH Wroclaw

Partnerem portalu nieolimpijskie.pl jest:
Bissole