Bilard: Pol Tour w 9-bil – Kielce. Lista startowa, plan meczów, pula nagród.

1 min read

25 i 26 stycznia w Kielcach rozgrywany będzie pierwszy w tym sezonie turniej Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR. W Kielcach zagramy w 9-bil. Za względów technicznych, organizator cyklu musiał ograniczyć liczbę uczestników do 80. Przepraszamy wszystkich, którzy znajdują się na liście rezerwowej. Ich start będzie możliwy tylko w przypadku, gdy ktoś się wycofa lub zostanie wykreślony.

Zgodnie z regulaminem zostało utworzonych 16 grup po 5 zawodników. Uczestnicy z grup od 1 do 8 będą rejestrowani w Kieleckim Centrum Bilardowym od godziny 8:45 do 9:15, a z grup od 9 do 16 od godziny 16:45 do 17:10. Osoby, które nie zgłoszą się na rejestrację w wyznaczonych terminach zostaną zastąpione na liście startowej osobami z listy rezerwowej. Informacja o terminie odprawy dla każdego uczestnika znajduje się obok jego nazwiska na liście startowej.

UWAGA! Grupy od 1 do 8 w sobotę rozegrają wszystkie pojedynki fazy grupowej. W grupach 9-16 w sobotę odbędzie się tylko 5 rund. Pozostałe 5 rund rozegrane zostanie od rana w niedzielę.

Zgodnie z uzgodnieniami z Zakładem Produkcji Cukierniczej „Brześć” – głównym sponsorem, wzrosną pule nagród w 5 turniejach POL TOUR 2020 (nie dotyczy Polish 9-Ball – Dynamic Best of the East). Procentowo wygląda to tak: za pierwsze miejsce + 25% , za drugie miejsce oraz pozycje 5-8 + 50% , za trzecie miejsca + 40%. Więcej szczegółów w regulaminie rocznym i ogłoszeniu o turnieju w Kielcach.

(źródło: pzbil.pl, fot: pixabay)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Portal nieolimpijskie.pl redagowany jest we współpracy z Wyższą Szkołą Handlową we Wrocławiu i finansowany ze środków Modern Sport Foundation
MS Foundation WSH Wroclaw

Partnerem portalu nieolimpijskie.pl jest:
Bissole