Mistrzostwa Europy IFMA 2019

1 min read

7 medali zdobyli reprezentanci Polski na zakończonych w Mińsku Mistrzostwach Europy IFMA 2019 w Mauythai. Nasza reprezentacja zajęła 4. miejsce w klasyfikacji generalnej.

Mistrzostwa Europy w Muaythai były szczególnie udane dla Łukasza Radosza (katogoria seniorzy do 91 kg), Martyny Kierczyńskiej ( juniorka 16-17 lat do 57 kg), NIkoli Błąkały (juniorka 16-17 lat do 63,5 kg) i Julii Ślusarz (dzieci starsze 12-13 lat do 50 kg), którzy w swoich kategoriach stanęli na najwyższych stopniach podium.

Pozostali medaliści to Aleksandra Bańkowska (kadetki 14-15 lat do 45 kg), która zdobyła srebrny medali oraz brązowi medaliści w kategorii kadeci 14-15 lat Maciej Herbich (do 57 kg) i Adam Borowski (do 60 kg).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

(Źródło i zdjęcie : Polski Związek Muaythai)