Mistrzostwa Polski FTS

1 min read

W sobotę i niedzielę 26 i 27 października w Hali Sportowo-Widowiskowej w Kwidzynie rozgrywane będą Mistrzostwa Polski Federacji Tańca Sportowego klas „A” i „B”. Turniejowi towarzyszyć będą Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS i XX Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Kwidzyna.

W zawodach, które rozpoczną się w sobotę o 9.30 wystartują tancerze z całej Polski. Atrakcją będzie Wieczorna Gala, którą poprowadzi Iwona Pavlović – jurorka „Tańca z Gwiazdami”. Początek o 18.00. Niedziela stać będzie natomiast pod znakiem rywalizacji o medale Mistrzostw Polski.

„Piękne makijaże, fryzury, stroje, oprawa muzyczna daje niezapomniane wrażenia. NASZ klub od wielu lat wyszkolił wiele mistrzowskich par tanecznych, które reprezentowały Kwidzyn na mistrzostwach Polski, a nawet Mistrzostwach Świata. Nasi wychowankowie wielokrotnie zdobywali medale Mistrzostw Polski, dotarli również do finałów Mistrzostw Świata i Europy.” tak o sobie na oficjalnej stronie wydarzenia (mp2019kwidzyn.pl) piszą gospodarze mistrzostw, Kwidzyński Klub Tańca Progress.

(info: mp2019kwidzyn.pl, zdjęcie: FTS)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Portal nieolimpijskie.pl redagowany jest we współpracy z Wyższą Szkołą Handlową we Wrocławiu i finansowany ze środków Modern Sport Foundation
MS Foundation WSH Wroclaw

Partnerem portalu nieolimpijskie.pl jest:
Bissole